مجموعه ی پاناما در سال 1352 فعالیت خود را به مدیریت مرحوم ریحانی در زمینه ی پوشاک و البسه آغاز نمود. پیراهن پاناما در سالیان دور برندی معتبر و شناخته شده در زمینه پوشاک بوده و کیفیت بالای آن همواره زبانزد خاص و عام بوده است.


بعدها و پس از انقلاب فرهنگی و باتوجه به موقعیت منطقه ای فروشگاه پاناما و همجواری با دانشگاه تهران و بسیاری از مراکز آموزشی و علمی و اداری،به همت مهندس مرتضی مانی که از ابتدا همراهی مجموعه ی پاناما را در کارنامه داشت، به لوازم التحریر و نوشت افزار و لوازم اداری تغییر کاربری یافت و با اضافه شدن لوازم مهندسی و تجهیزات نقشه برداری تکامل یافت به گونه ای که در طی سی سال گذشته رفته رفته نام پاناما با لوازم تحریر از یک سو و با تجهیزات مهندسی و نقشه برداری از سویی دیگر، در اذهان مهندسان عمران و ساختمان و نقشه برداری و سایر فعالان عرصه ی سازندگی بعنوان مجموعه ای فنی و تخصصی عجین گردیده و مورد اعتماد قرار گرفته است.

با رواج اینترنت و تجارت الکترونیکی و دنیای مجازی، برآن شدیم تا گام نوین دیگری در ارائه ی خدمت به همراهان همیشگی مجموعه ی پاناما نهاده و با ایجاد فروشگاه اینترنتی ژئوپانا، ضمن ، امکان ملاحظه ی تصویر کالای مورد نظر،مقایسه و مشخصات فنی آن، امکان خرید آسان و ارسال آن به درب منازل شما عزیزان را فراهم آوریم. امید آنکه شایسته ی اعتماد شما بزرگواران باشیم.

این وب سایت از کوکی استفاده می نماید.جهت اجرای کوکی ها لطفا تایید نمایید. موافق هستم